Zakończenie roku szkolnego 2017/2018 20.06.2018

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

„Tak nam przykro, że dziś jesteśmy tu ostatni raz, bo tak miło upływał ten przedszkolny wspólny czas. Więc żegnajcie kochani, w oku kręci nam się łza, bo po tylu wspólnych latach, każdy wspomnień tyle ma…”

Czerwiec, to najweselszy miesiąc roku dla wszystkich dzieci. Z niecierpliwością, bowiem czekają one na upragnione wakacje! W naszym przedszkolu uroczyste zakończenie roku szkolnego odbyło się 20 czerwca 2018 roku Zakończenie było wyjątkowe. W tym dniu żegnaliśmy dzieci, które w większości były z nami od samego początku. Rozpoczynały one edukację, jako 3-latki i przeszły cały czteroletni tryb edukacyjny w placówce. Przez cztery lata śledzili ich postępy, widzieliśmy jak rosły i się rozwijały.

Na wstępie uroczystości, absolwenci uroczyście odtańczyli poloneza, a następnie przedstawili krótki program słowno – muzyczny podsumowujący swój pobyt w przedszkolu. Potem przyszła kolej na wręczenie dyplomów i upominków 6 latkom. Następnie absolwenci wraz z rodzicami podziękowali i wręczyli kwiaty wszystkim pracownikom przedszkola.

Miło było uczcić zakończenie dobrego, ale i pełnego pracy roku szkolnego.
Wszystkim przyszłym pierwszoklasistom Pani Dyrektor życzyła sukcesów w szkole, oraz miłych wspomnień, związanych z naszą placówką.
Podczas uroczystości, Rodzicom z Rady Rodziców, Pani Dyrektor podziękowała za całoroczną współpracę i wręczyła Listy podziękowania.

Podziękowała także nauczycielkom, które przez kilka lat pracowały z dziećmi, aby przygotować je do szkoły. Dzieciom i rodzicom, Pani Dyrektor życzyła udanych, spokojnych i bezpiecznych wakacji pełnych niesamowitych wrażeń.