Przegląd pasji i talentów 29 listopad 2018

Dnia 29 listopada 2018 roku w Przedszkolu nr 16 imienia  Jana Brzechwy odbył się między przedszkolny konkurs pod hasłem ,,Moja pasja to…” Celem przeglądu było rozwijanie inteligencji wielorakich, ze szczególnym uwzględnieniem kształtowania umiejętności wokalnych, tanecznych, ruchowych i językowych oraz propagowanie uzdolnień dzieci z różnych przedszkoli.         W przeglądzie wzięły udział dzieci z kilku konińskich  przedszkoli. Nasze przedszkole reprezentowała Marcelina Bobrowska wraz  z tatą, wspólnie zaprezentowali wiersz Juliana Tuwima pt. „Rzepka” Ponadto przegląd uatrakcyjniły prezentacje artystyczne dzieci z przedszkola nr 16. Wszystkie dzieci otrzymały dyplomy, puchary i atrakcyjne nagrody. Osoby uczestniczące w przeglądzie były pod ogromnym wrażeniem poziomu umiejętności prezentowanych przez dzieci. Z pewnością warto stwarzać dzieciom możliwości rozwoju  i pielęgnować przejawiające się talenty już od najmłodszych lat.

    Przegląd Pasji i Talentów 29 listopad 2018

    Dnia 29 listopada 2018 roku w Przedszkolu nr 16 imienia  Jana Brzechwy odbył się między przedszkolny konkurs pod hasłem ,,Moja pasja to…”Celem przeglądu było rozwijanie inteligencji wielorakich ze szczególnym uwzględnieniem kształtowania umiejętności wokalnych, tanecznych, ruchowych i językowych oraz propagowanie uzdolnień dzieci z różnych przedszkoli. W przeglądzie wzięły udział dzieci z kilku konińskich  przedszkoli. Nasze przedszkole reprezentowała Marcelina Bobrowska wraz z tatą, wspólnie zaprezentowali wiersz Juliana Tuwima pt. „Rzepka” Ponadto przegląd uatrakcyjniły prezentacje artystyczne dzieci z przedszkola nr 16. Wszystkie dzieci otrzymały dyplomy, puchary i atrakcyjne nagrody. Osoby uczestniczące w przeglądzie były pod ogromnym wrażeniem poziomu umiejętności prezentowanych przez dzieci. Z pewnością warto stwarzać dzieciom możliwości rozwoju i pielęgnować przejawiające się talenty już od najmłodszych lat.