26.05.2021 DZIEŃ MAMY I TATY

26 maja obchodzimy Dzień Mamy, warto uczcić go składając w tym dniu życzenia naszym mamom. Niecały miesiąc później – 23 czerwca obchodzimy dzień Taty i jest to idealny moment na złożenie życzeń i podziękowaniu tacie za wszystko, co dla nas robi. Połączyliśmy te święta tak, abyśmy mogli uczcić je i świętować razem. Dzisiejszy dzień – to Dzień Mamy i Taty, Wspólne Święto Rodziców!

Niestety, w tym roku nie możemy spędzić go wspólnie w przedszkolu. Mimo to dzieci z naszego przedszkola nadały wyjątkowość temu dniu, ( choć wirtualnie).

W tym szczególnym dniu dzieci zrobiły przepiękne prezenty swoim rodzicom-laurki. Nie mogło również zabraknąć piosenek o Mamie i Tacie, ale przede wszystkim życzeń dla Kochanych Rodziców. To wspaniały czas zarówno dla rodziców jak i dzieci pełen wzruszeń, radości i uśmiechu, to właśnie Mamie oraz Tacie należą się największe podziękowania za życie, za troskę, za poświęcenie, za każdy codzienny dzień. To dla nich ten dziecięcy trud. Każdy jak umie w tym dniu dziękuje swoim Rodzicom.