22.06.2022 POŻEGNANIE 6 – LATKÓW

Dnia 22.06.2022r w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego. Starszaki, które po wakacjach idą do szkoły żegnały przedszkole, a młodsze dzieci pożegnały swych starszych kolegów i koleżanki. Przedszkolaki zaprezentowały program artystyczny, pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. W przygotowanie uroczystości dzieci włożyły wiele pracy, a zaproszeni rodzice docenili występy gromkimi brawami. Po części artystycznej głos zabrała Pani Dyrektor, która skierowała do sześciolatków wiele ciepłych słów. Następnie Panie Wychowawczynie, życzyły absolwentom powodzenia i wielu sukcesów w szkole. W imieniu Rady Rodziców, Pani Magdalena Kropidłowska, podziękowała całej Radzie Pedagogicznej, oraz personelowi przedszkola za cały rok szkolny, troskę i opiekę nad powierzonymi dziećmi. Były kwiaty, upominki i podziękowania. Na zakończenie uroczystości dzieci otrzymały upominki zakupione przez Radę Rodziców, a także dyplomy ukończenia oddziału przedszkolnego i pamiątkowe zdjęcia.

Dziękujemy wszystkim dzieciom za ten wspaniały rok, rodzicom za zaangażowanie i każdą chwilę, kiedy mogliśmy wspólnie myśleć o naszych przedszkolakach.