12.02.2021 ZABAWY WALENTYNKOWE

Dzisiaj mamy Walentynki!
Miejcie więc wesołe minki,
uśmiech niech nie znika z twarzy
i niech każdy sobie marzy,
byśmy się kochali wkoło.
Wtedy będzie nam wesoło!!!

Walentynki to inaczej święto zakochanych, to jedno z najmłodszych świąt i jak się okazuje bardzo popularne, nie tylko wśród dorosłych ale także i przedszkolaków. Dla najmłodszych stanowi symbol przyjaźni, relacji międzyludzkich i radości wspólnego przebywania. My także dziś w przedszkolu obchodziliśmy to święto. 12 lutego był dla dzieci z naszego przedszkola prawdziwym, czerwonym dniem miłości i przyjaźni. Dzieci wzięły udział w różnych zabawach związanych z walentynkami przygotowanymi przez naszych gości, zaprzyjaźnione panie z biblioteki, Panią Olę i Panią Dagmarę. Były różne zabawy walentynkowe, które wprowadziły dzieci w radosny nastrój, nie zabrakło dobrej muzyki i tańców. Na koniec tego czerwonego dnia każde dziecko otrzymało walentynkowe serduszka zakupione przez rodziców. Dzień ten w naszym przedszkolu z pewnością można zaliczyć do udanych, był to dzień pełen miłych wrażeń.