24.06.2021 ZAKOŃCZENIE ROKU 6 – LATKÓW

SZANOWNI RODZICE

Kilka lat temu powierzyliście Państwo naszej opiece Wasze dzieci. Tutaj w naszym przedszkolu dzieci spędzały swój dziecięcy czas. Przedszkole stało się dla nich drugim domem. Tu się bawiły, poznawały nowych kolegów i koleżanki, tu zdobywały pierwsze tajniki wiedzy, które w przyszłości, w dalszym etapie edukacji będą poszerzać i zgłębiać. W przedszkolu było dużo zabawy i nauki, było mnóstwo wspaniałych chwil.

Mam nadzieję, że jako przedszkole spełniliśmy Państwa oczekiwania pod względem opieki, wychowania oraz nauki.

Składam Wam serdeczne podziękowania za wszystkie lata współpracy.

Życzę w imieniu swoim i Rady Pedagogicznej wiele radości i pociechy z dzieci.

Kochajcie je miłością bezwarunkową, wspierajcie je i bądźcie zawsze z nich dumni.

Pamiętajcie, że ich sukcesy lub porażki, będą zależały także od Was.

KOCHANE DZIECI

Dzisiaj kończycie swój pierwszy etap edukacji i wkraczacie w życie szkolne. Pamiętajcie, że stając się uczniami, nie przestajecie być dziećmi. Waszej edukacji nadal powinna towarzyszyć zabawa, uśmiech, pełna radość i zadowolenie,

nawet z najmniejszych sukcesów.

W naszym Przedszkolu nr 13 „Słoneczko” z zagubionych i nieśmiałych maluszków, staliście się samodzielnymi, odważnymi i ciekawymi świata starszakami. Tu spędzaliście dużo czasu. Przedszkole było Waszym drugim domem.

Z uśmiechem na twarzy wspominajcie ten dom miło,

te wszystkie wspólne miesiące i lata.

Życzę Wam powodzenia w szkole, abyście wspinali się po drabinie na sam szczyt, aby zdobyta wiedza z przedszkola dodała Wam odwagi, wiary w siebie i pomogła dotrzeć do celu. Bądźcie szczęśliwi, gdziekolwiek Was nogi poniosą.

Po drodze odnoście tylko sukcesy i pozostańcie takie jakie jesteście teraz:

wesołe, szczęśliwe, pełne energii i entuzjazmu.

Gratuluję Wam wszystkim !

Dyrektor Przedszkola nr 13 „Słoneczko”

Jolanta Kokocińska